Soul of Imagination kennel © 2018

kennel@soi.waw.pl

 

  1. pl

Domowa Hodowla Psów Rasowych American Staffordshire Terrier

 

Miot A (sprzedany)

W 2017 r. postanowiliśmy skojarzyć naszą piękną sukę hodowlaną ze ślicznym psem mieszkającym w Moskwie. 

 

Oboje rodzice są już utytułowanymi psami, które dotychczas było można zobaczyć na wystawach psów rasowych w kraju i zagranicą. Mają świetny ruch, bardzo dobrą budowę anatomiczną, co zresztą znalazło odzwierciedlenie w uzyskiwanych ocenach na wystawach.

 

Mają ciekawe umaszczenie:

  •  suka błękitno-płowa z białymi znaczeniami,

  •  pies czerwony z białym. 

 

Ten pies pierwszy raz krył w Europie.

 

Szczeniaki urodziły się 24 listopada 2017 r. Pieski miały po dwa jądra w mosznie. Wszystkie szczeniaki miały zgryzy nożycowe, szerokie żuchwy, doskonale ustawione kły, ogony bez załomków, w większości wysokie kłeby i długie szyje.

Szczeniaki zostały zachipowane, zaszczepione oraz przeszły przegląd miotu. Każdy szczeniak otrzymał wyprawkę, książeczkę zdrowia oraz metrykę umożliwiającą rejestrację w lokalnym oddziale ZKwP.

 

5 tygodni

6 tygodni

Miot X (sprzedany)

W 2020 r. postanowiliśmy skojarzyć naszą piękną sukę hodowlaną ze ślicznym psem mieszkającym w Polsce. Szczenięta urodziły się 6 października 2020 r. - dwa pieski i jedna suczka. 

Pieski miały po dwa jądra w mosznie. Wszystkie szczeniaki miały zgryzy nożycowe, szerokie żuchwy, doskonale ustawione kły, ogony bez załomków, w większości wysokie kłeby i długie szyje. Szczeniaki zostały zachipowane, zaszczepione oraz przeszły przegląd miotu.

 

Oboje rodzice są już bardzo utytułowanymi psami, które dotychczas było można zobaczyć na wystawach psów rasowych w kraju i zagranicą. Mają świetny ruch, bardzo dobrą budowę anatomiczną, co zresztą znalazło odzwierciedlenie w uzyskiwanych ocenach na wystawach. Posiadają ciekawe umaszczenie:

  •  suka błękitno-płowa z białymi znaczeniami,

  •  pies czerwony z białymi znaczeniami. 

 

Pies posiada 21 czempionatów z 15 krajów, natomiast nasza suka zdobyła 8 tytułów czempiona z 5 krajów.

Oboje rodzice są czempionami międzynarodowymi.